Przedszkole nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie

Kolejna sala z monitorem interaktywnym

Z radością informujemy, że kolejna sala w naszym przedszkolu została wyposażona w monitor interaktywny do którego zakupiono również laptop. Grupa Sarenki może wykorzystywać nowy sprzęt multimedialny podczas zajęć. Jest to pomoc dydaktyczna, która wspomaga pracę nauczyciela i ukierunkowuje dziecko na: celowe i efektywne wykorzystywanie zdobyczy współczesnych osiągnięć technologicznych. Prawidłowe zapoznanie dziecka z aspektami multimediów jest nieodzownym elementem współczesnej edukacji, a tym samym wprowadza nową jakość do naszego przedszkola. Monitor interaktywny pozwala dzieciom poznać to czego nie mogą zobaczyć w rzeczywistości. Służy do rozwiązywania: zagadek, rebusów, wykonywania ćwiczeń grafomotorycznych, rozwija spostrzegawczość, ćwiczy pamięć, słuch muzyczny i fonematyczny.

Planując kolejne doposażenie przedszkola w sprzęt multimedialny w całym budynku został rozprowadzony internet bezprzewodowy.

Ułatwienia dostępności