Przedszkole nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie

UNICEF dla naszego przedszkola

Z radością informujemy, że dzięki wspólnemu projektowi m.st. Warszawy oraz organizacji UNICEF otrzymaliśmy fundusze na zakup pomocy edukacyjnych i wyposażenia dla naszego przedszkola. Zostaliśmy wybrani jako placówka, która przyjęła najwięcej dzieci uchodźców z Ukrainy.  Za przyznane środki mogliśmy zakupić monitor interaktywny, który zmienił sposób pracy najstarszych przedszkolaków, 3 laptopy oraz programy edukacyjne.  Zakupiliśmy również wiele elementów wyposażenia takich jak stoliki, krzesełka, szafki, kąciki plastyczne, które trudno tu wszystkie wymienić. Każdy przedmiot został starannie wybrany przez naszą Panią dyrektor i zapewnia dzieciom dostęp
do materiałów, których potrzebują, aby rozwinąć swoją wyobraźnię, a także tworzy bezpieczne środowisko do odkrywania, uczenia się i rozwoju. Chcemy, aby wszystkie dzieci w naszym przedszkolu miały jak najlepsze warunki do nauki i zabawy, zakup tych materiałów pomoże nam osiągnąć ten cel.

Dziękujemy Unicef  https://unicef.pl/  za wspieranie praw dzieci na wiele sposobów.

 

Ułatwienia dostępności