2 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe przedstawienie przygotowane przez nauczycieli. Tym razem aktorki „Teatru za Jeden Uśmiech” wcieliły się w role bohaterów znanej i lubianej baśni „Królewna Śnieżka”. Mali widzowie z wielkim zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, żywo reagowali na wydarzenia rozgrywające się na scenie i z przejęciem przeżywali jego przebieg.
Radość i uśmiechy na twarzach widzów były najpiękniejszą nagrodą dla występujących nauczycieli. To był wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w pamięci całej przedszkolnej społeczności 🙂
Obsada spektaklu:
Narrator: Zofia Pyc
Zła królowa: Magdalena Szmit
Śnieżka: Anna Morawska-Suchta
Królewicz: Anna Kryszkiewicz
Myśliwy: Monika Brzezińska
Lustro: Emilia Jaszczuk
Krasnoludki: Ludwinia Kryczka, Magdalena Rzymańska, Iwona Lisowska-Kita, Agnieszka Kałuża, Bogna Dymowska, Kamila Kwiatkowska i Kinga Zdanowicz

















