Przedszkole nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie

„Śnieżka” w wykonaniu teatru nauczycieli

2 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe przedstawienie przygotowane przez nauczycieli. Tym razem aktorki „Teatru za Jeden Uśmiech” wcieliły się w role bohaterów znanej i lubianej baśni „Królewna Śnieżka”. Mali widzowie z wielkim zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, żywo reagowali na wydarzenia rozgrywające się na scenie i z przejęciem przeżywali jego przebieg.

Radość i uśmiechy na twarzach widzów były najpiękniejszą nagrodą dla występujących nauczycieli. To był wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w pamięci całej przedszkolnej społeczności 🙂

Obsada spektaklu:

Narrator: Zofia Pyc

Zła królowa: Magdalena Szmit

Śnieżka: Anna Morawska-Suchta

Królewicz: Anna Kryszkiewicz

Myśliwy: Monika Brzezińska

Lustro: Emilia Jaszczuk

Krasnoludki: Ludwinia Kryczka, Magdalena Rzymańska, Iwona Lisowska-Kita, Agnieszka Kałuża, Bogna Dymowska, Kamila Kwiatkowska i Kinga Zdanowicz

 

 

Ułatwienia dostępności