W ostatnim czasie na holu głównym naszego przedszkola można podziwiać EkoCyrkularną wystawę, której rzeźby zostały wykonane przez dzieci z naszego przedszkola. Wśród wielu eksponatów znalazł się również praktyczny Butelkomat.
Celem zorganizowanej wystawy jest promowanie działań i postaw proekologicznych oraz ukazanie oryginalnych sposobów ponownego wykorzystania produktów, powszechnie uznawanych za nieprzydatne, zgodnie z ideą tzw. upcyclingu.
Wszystkie grupy wykazały się inicjatywą, zaangażowaniem oraz kreatywnością w wykonaniu prac, czego serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do obejrzenia wystawy.








