Przedszkole nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie

Dzień Edukacji Narodowej

Pragniemy poinformować, że w Dniu Edukacji Narodowej nauczycielka naszego przedszkola, pani Anna Kędziora, została wyróżniona Nagrodą Burmistrza. W tym roku pani Ania uzyskała również najwyższy stopień awansu zawodowego, jakim jest stopień nauczyciela dyplomowanego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.  Jednocześnie pani Ania powiększyła grono nauczycieli dyplomowanych pracujących w naszym przedszkolu.

Nauczycielki: pani Alina Leszczyńska, pani Magdalena Rzymańska i pani Paulina Szuptarska–Bis, zdobyły kolejny stopień awansu zawodowego, nauczyciela mianowanego i złożyły uroczyste ślubowanie.

Nagrodą Dyrektora Przedszkola zostały wyróżnione nauczycielki: pani Agnieszka Sawuła, pani Beata Goławska, pani Beata Krzyszczyk, pani Małgorzata Słodownik, pani Zofia Pyc, pani Magdalena Rzymańska, pani Wioletta Gajewska i pani Dorota Bednarczuk. Dziękujemy za piękną pracę w roli nauczyciela, życzymy, aby aktywna i twórcza postawa była źródłem osobistej satysfakcji oraz znajdowała uznanie w oczach dzieci i ich rodziców.

Wszystkim pracownikom Przedszkola nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi składamy  najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności.

Dziękujemy za trud i zaangażowanie wykazywane każdego dnia w odpowiedzialnej i wymagającej pracy z dziećmi. Życzymy takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić. Pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby praca z dziećmi zrodziła wiele szlachetnych owoców, a staranie i trud były otoczone szacunkiem, uznaniem i życzliwością ze strony wychowanków i ich rodziców.

Zdrowia i pogody ducha na każdy dzień😊

 

Ułatwienia dostępności