W poniedziałek 4 maja oficjalnie rozpoczęliśmy akcję Rowerowy Maj 2026!
Mamy nadzieję, że dzieci z uśmiechem, energią i w sposób aktywny dotarły do przedszkola, a w ich dzienniczkach pojawiły się pierwsze naklejki 🙂
Serdeczne podziękowania kierujemy do osób zaangażowanych w kampanię. Wyrazy wdzięczności kierujemy przede wszystkim do firmy RAF-DAR. Dzięki Państwa zaangażowaniu i życzliwości możemy wspólnie promować zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną wśród naszych przedszkolaków.


